Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

První den v nové práci – jedna velká katastrofa!

Autor: Vladimír Novotný

25.02.2019 15:44

Rozhodl jsem se, že je čas změnit zaměstnání. Po šesti letech v reklamní agentuře jsem dospěl k názoru, že bych rád zkusil něco nového. Jelikož mě to odjakživa táhlo k realitám, zkusil jsem štěstí, vydal se na pohovor a nakonec získal práci v realitní kanceláři. Nemohl jsem se dočkat, až budu lidem ukazovat nemovitosti, které by se mohly stát jejich perfektním místem k životu. Před prvním dnem v nové práci jsem byl logicky nervózní, jak se později ukázalo, měl jsem k tomu dobrý důvod…

Hned ráno mi nadřízený dal do ruky podklady k jednomu bytu v centru města, kde jsem měl ještě ten den provést hned 3 prohlídky s potencionálními zájemci. Vydal jsem se tedy na první schůzku, na které už na mě čekali manželé, jež měli o byt zájem. Prohlédli si prostory a řekli, že se ještě rozmyslí, takže jsme se rozloučili. Čekal jsem na druhé zájemce, kteří dorazili za půl hodinky, provedl jsem je po bytě, pak jsem ale měl telefonát, takže jsem je tam nechal a odběhl ven, abych hovor vyřídil v klidu. Po pěti minutách rozhovoru jsem ale úplně zapomněl, že jsou v bytě zájemci, proto jsem nemovitost zamkl a odjel zpátky do realitní kanceláře.

Třetí zájemci schůzku odmítli, takže jsem měl volnější odpoledne. V tom si mě zavolal šéf, že mu volali klienti, že jsem je zamkl v bytě. Dostal jsem pěknou spršku, že tohle si nesmím dovolit a ať tam okamžitě jedu, abych jim otevřel. Ještě dodal, že akorát zesměšňuji jejichrealitní kancelář, že tohle se mu ještě nestalo.

Zájemce jsem osvobodil, přidal obrovskou omluvu a nabídl se, že je pozvu na kávu a něco sladkého. Z toho čekání jim asi vyhládlo, protože pozvání přijali. Sedli jsme si do kavárny, já objednal kafe, které za chviličku servírka donesla a já, jelikož jsem se chtěl ještě jednou omluvit, jsem zrovna v tu chvíli vstal a kafe vylil na onu slečnu. Chudák měla celou sukni od kávy, která k tomu všemu byla pěkně horká.

Mohl jsem jen doufat, že se o tom nezmíní šéfovi, už tak jsem měl nahnáno, že mě vyhodí. Naštěstí nevyhodil, můj přešlap přičetl nervozitě z prvního dne. Ufff..!!!
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA