Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

20. 3. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Zřídit si tělocvičnu bylo to nejlepší rozhodnutí

Autor: Vladimír Novotný

23.01.2019 08:52

Odjakživa mě sportování bavilo. Už jako mladého kluka mě nadchlo posilování a cvičení obecně, takže jsem mu věnoval spoustu času. Na střední škole jsme pravidelně chodili do posilovny, která byla součástí naší školy, trávili jsme tam s kluky hodně času a neopustilo mě to ani na vysoké, kde jsem si rovněž našel podobně zapálené jedince, se kterými jsme několikrát do týdne chodili, abychom si dali cvičením pořádně do těla.

Láska je sportu, cvičení a fitness mě neopustila ani v dospělosti. Už jsem se tomu vzhledem ke všem povinnostem nemohl věnovat v takové míře, jako když jsem ještě jako kluk žádné povinnosti neměl, přesto jsem se snažil, abych si alespoň 2x týdně mohl zajít zacvičit. A když to šlo, chodil jsem i třikrát, zkrátka jak to zrovna vyšlo v práci a podobně. Jednoho dne můj kamarád Pavel přišel s nápadem, že bychom si mohli zřídit vlastní tělocvičnu, nebo chcete-li posilovnu, kam bychom mohli neomezeně a kde bychom se nemuseli dřít před ostatníma, i když na pozornost už jsme byli za ta léta zvyklí. Zdálo se mi to super, začali jsme o tom jednat a dospěli k názoru, že do toho půjdeme společně.

Nakonec jsme se do toho pořádně obuli. Místo tělocvičny, kterou měl Pavel v plánu zřídit u sebe v bytě, kde měl jeden pokoj navíc, jsme si pronajali větší prostor ve městě. Společnými silami jsme dali dohromady dostatečně vysokou částku na to, abychom pořídili vybavení do tělocvičny – jako třeba míče, nějaké stroje, lana, medicinbaly a podobně. Ze skromného nápadu v podobě tělocvičny jen pro nás dva, případně po pár kamarádů, se zrodila tělocvična, kterou jsme otevřeli pro veřejnost. Mohou si u nás koupit permanentní vstup, takže nejenže máme kde cvičit, ale ještě nám to docela pěkně vydělává, protože je naše tělocvična v okolí jediná.

Jsem rád, že s tímto nápadem Pavel přišel a že jsme do toho šli společně. Splnili jsme si tak náš sen.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA