Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ještě se tak někdy nechám přemluvit, abych vybíral dárky pro děti sám

Autor: Vladimír Novotný

27.11.2018 07:43

Máme s manželkou dvě krásná dvojčata - holky, které letos oslavily 15té narozeniny. Bohužel se situace vyvíjela tak, že manželka týden před oslavou narozenin skončila v nemocnici a požádala mě, abych dárky pro holky vybral sám. Jenže znáte to, my chlapi zkrátka na tyhle ženské věci vůbec nejsme, my jsme se s manželkou dohodli, že holkám koupíme žehličky na vlasy, protože neustále škemraly, že mají jen jednu společnou, neustále se o ní hádají a stejně už neslouží tak, jak by sloužit měla. To jsem se zase nechal do něčeho uvrtat, okamžitě jsem litoval, že jsem se toho úkolu rozhodl zhostit sám.

Abych šel do kamenné prodejny a hledal tam žehličky na vlasy, na to mě teda neužije. Ještě by mě prodavačka měla za nějakou zženštilou verzi chlapa, to teda ani omylem. Proto jsem se rozho-dl, že je pořídím online pěkně v internetovém obchodě, kde mě nikdo nevidí a abych úplně zamas-koval jakékoli podezření, objednal jsem je na ženu. Cha, to jsem na to pěkně vyzrál. No jo, jenže vybrat v takové nabídce nebylo jen tak, vždyť já se v tom jakožto chlap vůbec nevyznal!

 

Inu nakonec jsem přeci jen napsal na podporu, jestli by mi někdo z e-shopu nemohl poradit. Ujala se mě milá slečna, která mi ochotně se vším poradila. Ačkoli jsem se do chatu přihlásil jako žena, musela okamžitě poznat, že jsem chlap jako poleno, protože na otázky, na které jsem se ohledně žehličky na vlasy ptal já, by se žádná žena v životě nezeptala, protože tak základní věci určitě ví. Ve finále jsme vybrali jeden typ žehličky, od které jsem tedy dle domluvy objednal hned dva kousky. Doufal jsem, že balíček stihne dorazit a že už manželka bude doma, aby si balíček převzala.

Nakonec se vše stihlo podle plánu. Holky jsou z žehliček nadšené, prý jsme vybrali jedny z těch nejlepších, tak mám radost, že jsou spokojené. Manželce jsem ale řekl, že to bylo naposledy, co jsem dárky po holky řešil sám. A ještě k tomu všemu tak typicky holčičí věci!
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA