Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Sportování se nevzdám, ani kdyby venku napadl metr sněhu!

Autor: Vladimír Novotný

26.11.2018 16:40

Je to pár dní, co nás doslova zničehonic zaskočila pořádná zimní vánice a během několika hodin napadlo několik čísel sněhu. Zatímco děti z toho samozřejmě měly obrovskou radost, manželka už se křižovala, jak v takovém počasí asi ráno odjede autem do práce. Já jsem zůstával v klidu, byl jsem totiž přesvědčený, že sněhová nadílka, kterou naše děti samozřejmě musely okamžitě vyzkoušet, takže si natáhly zimní oblečení a vyběhly na zahradu hrát koulovanou, co nevidět zmizí. I tak mě ale v jednu chvíli přepadly obavy, jak se budu v tomhle počasí věnovat tomu, co mám nejradši: sportování.

Ke sportu mě přivedl tatínek už jako malého kluka a vášeň, kterou ve mně tenkrát probudil, mi zů-stala do dnes. Během svého života jsem měl možnost vyzkoušet nespočet sportovních aktivit - běhání, jízdu na kole, plavání, fotbal, florbal, volejbal, turistiku a mnoho dalšího. Jsem ale ten typ člověka, co potřebuje změnu, takže u mě není žádným pravidlem, že u ničeho nevydržím déle, nežli jednu sezonu a pak už hledám novou formu aktivního vybití energie.

Když jsem tak koukal z okna na tu sněhovou pokrývku, ve které si vesele hrály naše i sousedovic děti, rozhodl jsem se, že se sportování nevzdám, ani kdyby venku napadl metr sněhu. Řekl jsem si, že letos upustím od halových sportů a místo toho se zaměřím na zimní sporty. Nelenil jsem, sedl si k internetu a už si začal hledat vybavení, které vzhledem k počasí, možná už budu co nevidět potřebovat. Manželka se sice mému odhodlání a nadšení smála, ale jsme spolu už 20 let, takže je jí jasné, že právě tohle jsem já - nadšenec, který musí neustále něco podnikat a když si něco vezme do hlavy, tak si jde za tím. Letos mě tedy čekají zimní sporty a já už se nemohu dočkat, co mi tahle pro mě zatím neprobádaná oblast dokáže nabídnout.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA