Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

16. 7. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Manželka mě zaskočila víkendovým wellness pobytem

Autor: Vladimír Novotný

25.10.2018 08:04

Když na mě manželka jednoho dne vyrukovala s tím, že za 14 dní odjíždíme na víkend do Karlo-vých Varů, zpočátku jsem si myslel, že si ze mě jenom dělá legraci. Moc dobře totiž ví, že mě na tyhle pobyty příliš neužije, kdykoli chtěla na nějaký podobný relax jet, brala s sebou buď kamarád-ku, nebo dceru - na mě tohle prostě není. Jenže jak se ukázalo, moje žena, se kterou jsem již krásných 40 let, to tentokrát myslela vážně a vypadala, že se v žádném případě nenechá přesvědčit. Nezbylo mi tedy nic jiného, nežli se smířit s tím, že budu muset někde tajtrlíkovat a nechávat se opečovávat, což jsem celý život tak zarputile odmítal.

Přišel den odjezdu a já se, byť nedobrovolně a zamračený, nasoukal do auta společně s manželkou a dvěma kufry. Nechápal jsem, proč toho na 3 dny potřebujeme tolik, každopádně manželka mi dala jasně najevo, že si hodlá následující víkend užít a že si ho nenechá zkazit mým brbláním, které musí už tolik let poslouchat. Rozhodl jsem se tedy, že ten víkend ve wellness nějak přežiju a nezkazím manželce radost.

Když jsme přijeli na místo, ihned se nás ujal milý personál, dostali jsme klíče od útulně zařízeného pokoje a vydali se na první naplánovanou proceduru. Přiznám se, že se mi ani za mák nechtělo, někde se nechat masírovat nebo se povalovat ve vířivce - to prostě není pro akčního chlapa, který má daleko raději, když se doma může ohánět kladivem a vrtačkou. Jak se ukázalo, manželka pro nás připravila nabitý program, měli jsme jednu proceduru za druhou, občas jsme to proložili procházkou po okolí nebo návštěvou místní restaurace, kde opravdu výborně vaří.

Víkend utekl jako voda a přišel čas jet domů. Nechtěl jsem to přiznat nahlas, ale wellness Karlovy Vary mě v mnohém mile překvapil a já nakonec musel dát manželce za pravdu, že uplynulé dny rozhodně stály za to. Dokonce jsem souhlasil i s tím, že si to někdy v brzké době zopakujeme. Jen doufám, že manželka nebude chtít jet na další pobyt už příští víkend, to by i na mě bylo trochu moc.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   červenec 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA