Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

19. 3. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nyní už víme, jak naložit s vyjetým olejem

Autor: Vladimír Novotný

11.10.2018 02:59

Já a můj táta vlastníme firmu na půjčování stavebních a zemědělských strojů. Začínali jsme jako úplně malá firmička se dvěma stroji, postupně se naše jméno rozkřiklo a my mohli rozšířit nabídku strojů, které půjčujeme a pronajímáme. V tomto odvětví se pohybujeme již několik let, letos to bylo krásné kulaté 20 výročí. Firma krásně šlape, my s tátou se věnujeme s radostí i chutí a je vidět, že nás práce baví - klientů neustále přibývá a my jsme za to rádi.

Když máte stroje, které půjčujete, musíte se o ně starat, aby zákazníka nikdy nenechali ve štychu. Samozřejmostí je pravidelný servis, kterému je potřeba věnovat dostatek pečlivosti, aby bylo vše v pořádku. Jedna z věcí, kterou jsme až do nedávna nevěděli, jak vyřešit, bylo skladování vyjetého oleje. Toho se u nás vždycky našlo poměrně velké množství a při každé výměně jsme tento problém řešili tak nějak za chůze.

Už dlouho jsme si říkali, že to chce vymyslet něco jiného. Radili jsme se jak mezi sebou, tak i s naší rodinou a přáteli. Mého kamaráda Romana napadlo, že bychom si mohli pořídit nádrže na použitý olej, ve kterém se dá olej skladovat i delší dobu, vše je bezpečné, zajištěné a zkrátka pohodlné. Zdálo se nám to jako dobrý nápad, takže jsem dostal za úkol, abych se podíval na internetu a nějakou tu nádrž sehnal.

Netrvalo mi to dlouho, objevil jsem firmu, která nádrže na použitý olej prodává, v sortimentu toho měli mnohem více a já byl rád, že jsem našel, co jsem hledal. Objednal jsem si od nich dvě nádrže, protože jsem říkal, oleje se u nás najde docela dost. Nádrže dorazily a my je hned vyzkoušeli. A výsledek? Paráda! Olej je tam, kde má být, nikdy nic neteče ani neprosakuje, vše se tváří naprosto bezpečně a navíc to vypadá mnohem lépe, nežli třeba dvacet barelů napuštěných olejem, do kterých jsme vyjetý olej stáčeli předtím.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   březen 2019

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA