Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nádrže na AdBlue jsme pořídili na internetu

Autor: Vladimír Novotný

22.06.2018 14:33

S mým otcem a synem vlastníme rodinnou autodílnu. Od jak živa jsem mel vztah k autům. Vždycky mě bavilo se hrabat v motorech a vedl jsem k tomu i mého syna, který se pak rozhodl pokračovat v našich šlépějích a po dostudování začal naplno fungovat jako mechanik v naší autodílně.

Vzhledem k tomu, že přijdeme denně do kontaktu s poměrně velkým množstvím motorových vozidel, tvoří součást naší dílny i menší sklad, kde máme ty nejběžnější náhradní díly, najdete zde i barely s benzínem, naftou a též AdBlue. Protože už měly barely to nejlepší za sebou, rozhodli jsme se zainventovat a pořídit nádrže na AdBlue, naftu a mnoho dalšího.

Musím se přiznat, že mám práce až nad hlavu. Kšefty se nám jenom hrnou, což jsem moc rád, špatné by bylo, kdyby to bylo naopak, což ale souvisí i s tím, že se snažím čas uspořit, kde jen to jde. Proto jsem se rozhodl pro pořízení nádrží na internetu. Častokrát využívám možností dnešní moderní společnosti a objednávám v e-shopech, proto jsem se rozhodl, že to takto udělám i v této situaci.

Jediným problémem bylo, že jsem neměl zkušenost s objednáváním nádrží, proto jsem si nebyl tak úplně jistý tím, kterému prodejci vložit důvěru. Začal jsem si proto zjišťovat informace v nejrůznějších diskusních fórech a internetových magazínech. Zjistil jsem, jak se nádrže rozlišují, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy a narazil jsem u toho i na jeden web prodejce, jehož nabídka mě zaujala.

Protože jsem si poměrně ujasnil svou představu, nebo nutno dál něco řešit a objednávku jsem uskutečnil. Přišlo mi to jako skoro hned, kdy mi byly nádrže dovezeny. I když chápu, že to zkresluje to, že se nezastavím a čas tak nějak plyne. Nicméně mohu s rukou na srdci říct, že jsme s nimi moc spokojení a rozhodně v případě potřeby opět objednáme od tohoto prodejce.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA