Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Elektronické cigarety si získaly celou naši rodinu

Autor: Vladimír Novotný

19.06.2018 14:21

Takřka celá naše rodina je plná kuřáků. Ani už si pořádně nevzpomínám, kdy jsem já osobně začal kouřit. Každopádně kouřím já i má manželka, bratr se švagrovou, moji rodiče i rodiče mé manželky. Manželka už párkrát přišla s myšlenkou, že by nebylo úplně špatné s tím naším kouřením něco udělat. Musí vám být však zcela jasné, jak těžké to je, když všichni ve vašem okolí prostě kouří.

Protože však manželka dlouho o věcech pouze nemluví, ale jedná. A jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Začala tak, že koupila sobě elektronickou cigaretu. Bylo to ze dne na den, kdy přišla domů a vytáhla jí z kabelky. Přiznám se, že jsem byl zprvu trošku skeptický vůči tomu. Hlavně jsem nevěřil tomu, že jí to vydrží. Opak se stal ale pravdou. Postupem času manželka odbourala úplně kouření klasických cigaret a přiznám se, že jsem začal být zvědavý. A taky jsem se hodlal postavit výzvě. Když to zvládla s přehledem manželka, tak proč bych to nezvládl i já?

Jednoho dne jsem manželku zaúkoloval, aby mi stejnou elektronickou cigaretu taky pořídila. Měla už ozkoušený e-shop, ze kterého jsme měli cigaretu do konce týdne doma. Chutnalo mi to, a i když byl začátek těžký, podařilo se mi přemoci chuť na klasickou cigaretu. Elektronická cigareta se stala pro mě plnohodnotnou náhradou. Postupně jsme takhle zlákali celou naši rodinu. Všichni byli mile překvapeni tím, jak dobrou chuť mají náplně a jak finančně pěkně to celé vyjde. Musím uznat, že tím, že máme oba elektronickou cigaretu.  

Elektronické cigarety se pro nás všechny staly nejen plnohodnotnou náhradou klasických cigaret, ale zároveň velmi zajímavou variantou kouření. Vyhovuje mi i z mnoha dalších důvodů a to, možnost namíchání nejrůznějších příchutí a náplní, vynachválit si můžeme i to, že vlastně vůbec nesmrdíme. I přes to, že jsme kuřáci, kouř nám smrděl. A to se teď neděje. Rozhodně bych neměnil.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA