Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pracovní rukavice u nás mají hojné využití

Autor: Vladimír Novotný

21.05.2018 10:59

S manželkou jsme oba zapálení kutilové a tak je jasné, že tím trávíme i mnoho svých volných chvil. Manželka si opečovává své krásné květinové skalky a záhonky se zeleninou a ovocem. Já sekám trávník, zastřihávám stromy nebo něco porůznu opravuju ve své menší garáži. Zkrátka oba dva máme na naší zahradě bohaté vyžití. Naše děti po nás touhu po práci na zahradě nepodědily, takže je do činností zapojujeme jen minimálně. Spíše je necháváme si pohrávat na zahradě.

Nenechte se však mýlit tím, že bychom snad s manželkou na zahradě pouze pracovali. Užíváme si i volné chvíle grilováním nebo koupáním v bazéně. Máme několik blízkých přátel, se kterými se pravidelně setkáváme, a protože máme největší zahradu s pergolou i bazénem, scházíme se většinou právě u nás.

I přes to, že pouze jen nepracujeme, ať už doma, na zahradě nebo já v dílně, jsme vybaveni potřebnými pomůckami, bez kterých si to už neumíme představit. Já mám kvalitní pracovní kombinézu a montérkové kraťasy. Potrpím si na velké množství kapes. Čím víc, tím líp. Rád si vše ukládám všechny možné šroubky, papírky, no jistě to taky znáte. Hlavně mít vše po ruce. Ale čeho máme doma opravdu zásobu, jsou pracovní rukavice. Bez nich si to nějak neumíme už představit. Z práce mám ozkoušený e-shop s kvalitními pracovními oděvy, obuví i ochrannými pomůckami. Odsud si pravidelně doplňujeme naše zásoby hlavně pracovních rukavic. Jednou za čas si pořídím nové montérky a též jsme si oblíbili volnočasové oděvy Adler, a to jak já, tak i manželka.

Nepoužíváme pracovní oděvy a doplňky z toho důvodu, že bychom byli nějak citlivý a nechtěli se snad zamazat, i když jako je škoda si zničit své normální oblečení a hlína za nehty taky není nic příjemného. Ale kolikrát pracujeme s plevelem, který píchá a je to dost nepříjemné. Vyhýbáme se tak možným vznikům nejrůznějších oděrek a je to pro nás tak nějak pohodlnější a příjemnější. Rozhodně bychom neměnili.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA