Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jak jsme pořizovali koupelnové vybavení

Autor: Vladimír Novotný

17.05.2018 10:47

S mou rodinkou bydlíme v menším domečku na vesnici, který si postupem let upravujeme podle svých představ. Téměř všechno už bylo hotovo tak, jak jsme si představovali. Exteriér přiléhající k našemu domu není příliš velký, za to ale útulný. Samozřejmostí je venkovní posezení v podobně dřevěného přístřešku s krbem a kovovým zahradním nábytkem. Samozřejmostí je prostor pro děti, kde mají písek. Co se týká nějakých záhonků, hledali byste u nás marně. Nejsme tímto směrem moc založeni a pro čerstvou zeleninu si zajdeme raději na farmářské trhy. V interiéru jsme také finišovali. Na závěr jsme si nechali koupelnu.

Možná si říkáte, proč jsme koupelnu nechali až úplně na závěr. Důvod bylo to, že koupelna byla plně funkční, z toho důvodu nás nic netlačilo k tomu, abychom ji měnili prioritně. Samozřejmě měla nějaké nedostatky, hlavně designové, ale jinak to byl plnohodnotně funkční prostor. Zkrátka a jednoduše, když už jsme měli vše potřebné hotové a měli jsme volné finanční prostředky, rozhodli jsme se pustit do úpravy koupelny.

Nejprve jsme si dali dohromady, jakou bychom měli přibližně představu. Navštívili jsme několik kamenných obchodů s koupelnovým vybavením a koupelnových studií. Získali jsme inspiraci, ale přiznám se, že nikde to nebylo na sto procent. Neměli něco třeba vůbec v nabídce nebo to neměli skladem, atd.

Zkrátka jsme se rozhodli pro nákup přes internet. Někteří jsou neustále skeptičtí k online nakupování, my ne. Našli jsme si jeden e-shop se zajímavou nabídkou koupelnového vybavení a sanitou. Žádný jiný jsme ani hledat nemuseli, protože jsme zde našli všechno, co jsme chtěli. Rozhodně jsme měli v plánu pořídit vše od jednoho prodejce a zdařilo se. Zásilka nám dorazila a vše bylo v naprostém pořádku. Vybavení odpovídalo obrázkům a i s jeho kvalitou jsme nad míru spokojení. Pokud řešíte, zda si nějaké vybavení, ať už do koupelny nebo do domácnosti pořídíte na internetu, nemusíte se bát.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA