Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukové čističky nám urychlují v dílně práci

Autor: Vladimír Novotný

16.05.2018 13:42

Pracuji jako jeden z hlavních automechaniků u nás v dílně. Vztah k autům a hlavně tedy motorům jsem měl od malička. Můj děda i můj táta se vášnivě hrabali v motorech, zjišťovali závady, nebo si vždy koupili nějaké starší auto a pořádně si ho vymazlili. Tím, že jsem s nimi trávil čas vždy, když v dílně byli, je jasné, že svou vášeň přenesli i na mě a já se automobilům věnuji nejen v práci, ale i ve volném čase.

V práci máme opravdu moderní vybavení, se kterým je radost pracovat. Toto vybavení nám značně usnadňuje výkon celé práce. Součástí naší dílny jsou ultrazvukové čističky. Jsou to přístroje středně velké, do kterých vkládáme kolikrát nářadí nebo součástky a vždy jen vyčkáme na jejich očištění. Ten, kdo v dílně také pracuje nebo se někdy více pohyboval, jistě moc dobře ví, o čem mluvím. Nicméně jsem si na používání čističek moc zvykl.

Protože si rád usnadňuji práci, rozhodl jsem se pro pořízení takové čističky i k nám domů. V mnoha internetových magazínech jsem se dočetl o využívání ultrazvuku v domácnosti a rozhodl se to vyzkoušet. Moje manželka nic netušila, jednoho dne nám prostě dorazila domů. Já si jen vysvětlil, jak moc nám v práci pomáhá a zkracuje čas, a že bych byl rád, kdybychom ji vyzkoušeli i u nás doma.

Vzhledem k tomu, že je manželka dost podobný typ člověka, jako jsem já. Okamžitě kývla a nadšeně se pustila do rozbalování krabice. Během pár dní se stala čistička součástí i naší domácnosti. Manželka si tak usnadňuje pravidelný úklid a já si ji jednou za čas propůjčím do garáže, kde se věnuju svému koníčku a všemožně montuju a opravuju. Pokud si chcete i Vy doma nebo práci usnadnit práci od čištění a mytí znečištěných předmětů, za mě tohle absolutní top.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA