Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Naše pořizování nádrží na naftu, olej a dešťovou vodu

Autor: Vladimír Novotný

02.05.2018 13:18

Na začátek si dovolím upozornit, že pocházím ze zemědělsky založené rodiny. Což znamená i to, že jsme v zápřahu každý den od rána do večera a naše práce musí být naším hobby, jinak by to nemohlo fungovat. Naštěstí my to tak s manželkou máme a moje rodiče také. Manželka se k nám, jak se říká, přivdala. Dříve žila taky na vesnici, ale o životě, kterém teď žijeme, neměla ani potuchy. Potkali jsme se čirou náhodou a jsem šťastný za to, že se máme.

Vzhledem k tomu, že máme kolem našeho hospodářství hodně práce, nemáme čas chodit už jinam do práce. Máme samozřejmě i několik zaměstnanců, kteří nám pomáhají, protože část naší výroby posíláme i dále. Máme nasmlouvaných několik pravidelných odběratelů. Manželka se z velké časti stará hlavně o faktury, administrativu, atd. A já se starám o hladký chod všech činností a samozřejmě také přikládám ruku k dílu.

Teď bych se však chtěl odebrat k problému, který jsme řešili a tím byli nádrže. Nejsou nádrže jako nádrže. Potřebovali jsme nádrže na naftu, na olej, ale také dešťovou vodu. Samo sebou jsme chtěli vše pořídit od jednoho prodejce. Úkol si vzala na starost manželka. Nevěřil jsem vlastním uším, když mi ještě ten den hlásila, že jsou nádrže objednané. Hned po pár minutách se jí podařilo najít prodejce s e-shopem, ve kterém našla vše, co jsme potřebovali. Není nad to zabít několik much najednou.

Hned další týden nám dorazila zásilka a my jsme byli zachráněni.

Manželce jsem dal hned za úkol, aby si uložila tohoto prodejce, protože nádrže vypadají moc dobře a myslím si, že i jejich funkčnost a životnost bude taková, jakou si představuji a vyžaduji. Do budoucna budeme potřebovat další nádrže a barely a rozhodně chci vsadit již na jistotu, kterou shledávám v tomto e-shopu.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA