Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jejím snem byla luxusní koupelna jako pro princeznu

Autor: Vladimír Novotný

24.04.2018 10:58

Já a moje přítelkyně jsme společně zařizovali rodinný dům, který jsme koupili na okraji malebné vesničky. Domeček to byl krásný, udržovaný a v pěkném stavu, i když to rozhodně nebyla novostavba. Nám to ale nevadilo, postupně jsme si jej upravovali tak, jak jsme si přáli a na veškerých změnách jsme se domlouvali společně.

Pak ale přišel zlom: přítelkyně onemocněla a byla nucena strávit dlouhé dva měsíce v nemocnici, kde postupovala nejrůznější vyšetření. Bylo to náročné a nepříjemné období, kdy jsem neustále pendloval mezi nemocnicí a našim domkem. Chtěli jsme jej mít zařízený do Vánoc, které se nezastavitelně blížily, a nám zbývalo ještě zařízení koupelny u ložnice.

Věděl jsem, že si přítelkyně přeje luxusně zařízenou koupelnu, ve které by si připadala jako princezna. Rozhodl jsem se tedy, že než se vrátí z nemocnice a domů a než přijdou Vánoce, koupelnu pro ni zařídím. Sice to znamenalo dělat úpravy a změny bez jejího vědomí, protože to mělo být překvapení, ale nedalo se to udělat jinak.

S pomocí naší společné kamarádky jsme na jedné stránce našli opravdu pěkné koupelnové vybavení, které už na první pohled křičelo luxusem a přepychem. Bylo mi jasné, že tohle je přesně to zařízení, které by si moje láska přála mít ve své koupelně, takže jsem společně s kamarádkou Bárou začal vybírat.

Vybrali jsme volně stojící sprchový kout, barevné skleněné umyvadlo, závěsné WC, nějakou tu skříňku a ještě pár dalších drobností, o kterých jsme si mysleli, že se do koupelny budou hodit. Jakmile jsem zboží objednal a zaplatil, nemohl jsem se dočkat, až koupelnu začnu realizovat.

Stihl jsem to opravdu za 5 minut dvanáct. Jeden den jsem dodělal poslední úpravy a ten následující už mi přítelkyni propustili domů. Bylo to pár dní před Vánoci a ona byla zklamaná, že to určitě doma není hotové. O to více byla překvapená a dojatá, když zjistila, že jí doma čeká nádherně zařízení koupelna, ve které se nemusí cítit jako princezna, ale rovnou jako královna.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA