Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

19. 11. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Naše zkušenost s nádržemi na naftu

Autor: Vladimír Novotný

21.03.2018 14:05

Ti, kteří sledují mé pravidelně publikované články, jistě zaznamenali, že to není tak dávno, co jsem se musel postavit výzvě. A to v podobě nádrží na naftu. Možná si říkáte, co to jako mohlo být za výzvu? Ale věřte, že pro mě, kdo má spoustu starostí, to svým způsobem výzva byla, protože jsem nikdy nepřišel do kontaktu s nějakým větším množstvím nafty a tím pádem jsem nemusel řešit ani žádné její uskladňování a manipulaci s ní.

Vzhledem k tomu, že jsem se zas tolik opravdu na skladu nepohyboval, pořádně jsem ani nevěděl, jak mají být třeba nádrže na naftu velké nebo co všechno by měly splňovat. Naštěstí jsem si ale poradil. Něco mi poradili kolegové, kteří s tím, už nějaké ty zkušenosti mají a zbytek jsem si zjistil na internetu, kde jsem i zajistil objednání nádrží. Také upřímně, kde jinde, v dnešní době.

Proto pokud i Vy budete řešit podobnou situaci jako já, doporučuji Vám, mrknout se na e-shop eurotankdiesel.com. Kromě toho, že tam najdete opravdu bohatou nabídku nejrůznějších nádrží a příslušenství, získáte tam i potřebné informace, které Vás třeba také přesvědčí k tomu, že si objednáte tyto konkrétní nádrže. Já jsem se rozhodl pro výrobce Kingspan a rozhodně bych neměnil. Zjišťoval jsem si o něm informace a i recenze od jiných uživatelů, kteří mají zkušenosti s produkty od něj, a byl jsem s nimi spokojen.

Od té doby, co jsem poprvé nádrže objednal, se tolik osvědčily, že jsme objednávku opakovali s tím, že jsme však neřešili uskladnění nafty, ale AdBlue, hnojivo, topný olej a dešťovou vodu. Veškeré nádoby jsme sehnali na tom stejném e-shopu, jako jsem objednával já. Vše proběhlo opět hladce, rychle a bez jakýchkoliv komplikací.  Což je pro nás zaručená výhra.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   listopad 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA