Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukové zvlhčovače vyřešily problém s kvalitou vzduchu

Autor: Vladimír Novotný

19.03.2018 13:24

Už pěkných pár let pracuji v menší výrobní hale u nás za městem v průmyslové zóně. Kariérní růst završila moje momentální pozice, na které působím. Musím Vám říct, že je to neskutečný, kolik povinností mám, ale zároveň mě ještě žádná práce tolik nenaplňovala tak, jako tahle. Svým způsobem mě to i baví být ve stresu, protože mě to burcuje k tomu, abych byl ještě lepší.

Teď nedávno jsem dostal na úkol vyřešit kvalitu vzduchu. Od té doby, co jsme pořídili další výrobní stroje, kvalita vzduchu rapidně klesla a vzduch byl ještě víc vysušený než předtím. Vzhledem k tomu, že jsem si nebyl zcela jistý tím, jak přesně tuto situaci vyřeším, začal jsem si číst na internetu v různých diskuzích zkušenosti jiných. Několik různých lidí tam dávalo tip na ultrazvukové zvlhčovače vzduchu. Já osobně jsem s nimi nikdy dříve neměl zkušenost, ale načetl jsem si o nich dost informací a věděl jsem, že přesně tohle by nám mohlo pomoct. Velmi rychle se mi podařilo najít e-shop, ve kterém mají zajímavou nabídku, a tu jsem předložil mému přímému vedení.

Protože mi jí odsouhlasil, nebylo co řešit. Ihned jsem si našel daný e-shop a objednávku uskutečnil. Obratem jsem dostal potvrzení o přijetí naší objednávky a následně i expedici ultrazvukových zvlhčovačů. Takže celý proces proběhl velmi rychle, vlastně rychleji, než jsem vůbec očekával. Jejich instalace proběhla bez komplikací a teď? Všichni jsou spokojeni. Zvlhčovače jsou nastaveny na automatickou regulaci, takže když je zkrátka potřeba, sami se sepnout a vzduch zvlhčí.

A já? Já mám velmi dobrý pocit z toho, že jsem vše v klidu zvládl a v podstatě si mohu odškrtnout další dobře splněný úkol, ze kterého jsem měl zprvu trochu strach, protože jsem s tímto neměl žádné zkušenosti a upřímně jsem nechtěl sáhnout vedle. Tento e-shop, ze kterého jsem objednával, jsem si uložil, protože si myslím, že se mi ještě do budoucna bude hodit.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA