Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Při rekonstrukci bytu jsme se pustili nejprve do koupelny

Autor: Vladimír Novotný

15.03.2018 09:09

S mou přítelkyní jsme si nedávno koupili byt 3+1 o velikosti něco přes 60 metrů čtverečních. Vzhledem k tomu, že jsme ho koupili skutečně levně, počítali jsme i s investicí do jeho rekonstrukce. Co jsme věděli, že nás rozhodně nemine, byla rekonstrukce koupelny, do které jsme se pustili jako do první, protože upřímně si neumím představit, jak dlouho by to v takové koupelně má přítelkyně vydržela.

Skvělé je, že mám kamaráda, který se v tomhle pohybuje a za velmi přijatelnou cenu mi nabídl, že se do toho pustí. Doporučit nám jeden moc pěkný e-shop s koupelnovým vybavením, se kterým má on sám zkušenosti a již mnohokrát z něj objednával. Neváhali jsme a hned jak jsme měli volnou chviličku, tak jsme si ten daný e-shop našli a začali si prohlížet nabídku. Potrpíme si na poměrně moderní pojetí bytového interiéru a od koupelny očekáváme ještě něco víc. Rádi se uvolníme a užijeme si volné chvilky relaxační koupelí.

Upřímně jsem moc rád, že mám s mou přítelkyní stejný vkus. Zjistil jsem od svých kamarádů, že se to moc často nestává. Protože když jsme se nedávno bavili s kamarády v hospodě na pivu, jeden říkal, že je to stálo málem rozvod, jak měli každý úplně jiný názor. Co se tedy týkalo výběru u nás, proběhlo to poměrně rychle. Samozřejmě jsme si prohlédli všechny varianty, ale vesměs jsme hned od začátku měli jasnou představu a té jsme se ve finále i drželi.

I přesto, že máme byt, naše koupelna je dostatečně prostorná, takže jsme si pořídili menší vanu i sprchový kout, dvě umyvadla a nový klozet. Zkrátka jsme to vzali z gruntu. Celou koupelnu ladíme do odstínů béžové, takže i dlažbu a malbu. Přítelkyně byla i na tolik akční, že pořídila sady béžových ručníků a osušek, nejrůznější doplňky jako držák na mýdlo, kartáčky atd.

Teď už se těšíme z nové koupelny a za nic bychom neměnili. Vybavení je opravdu luxusní. Musím říct, že jsem snad ani nedoufal, že bychom mohli mít až takhle jedinečnou koupelnu.

 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA