Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Nádrže na naftu nám pomohly vyřešit problém s uskladňováním

Autor: Vladimír Novotný

06.03.2018 08:23

V naší firmě se pyšníme velmi propracovanými procesy, které na sebe spolehlivě navazují a nemusíme tak řešit žádné velké kolapsy, které by nějakým způsobem narušovaly celé naše fungování. Já mám to obrovské štěstí, že jsem stál při začátcích a sledoval jsem poměrně rychlý startup. I přesto, že mé místo je u psacího stolu a počítače, velmi často se dostanu do výroby nebo skladu, kde řeším nejrůznější požadavky zaměstnanců nebo specifikace k jednotlivým zakázkám.

Před dvěma týdny onemocněl můj kolega, se kterým velmi úzce spolupracuji na projektech. Bohužel musel do nemocnice a to znamenalo pro mě jediné a to, že se mi zdvojnásobila práce. Musím se přiznat, že takový stres už jsem strašně dlouho nezažil. Za tmy jsem chodil do práce a za tmy se z práce vracel. Trávil jsem tam opravdu každý den okolo 12 hodin. Činnosti, které jsme vykonávali společně, jsem zvládal relativně v pohodě, protože jsem měl hrubou představu o tom, co a jak má být. U něčeho jsem se však topil v arších, ve kterých jsem se pořádně ani nevyznal.

Když jsem si myslel, že už nic horšího přijít nemůže, dostal jsem informaci ze skladu, že mají v cisterně naftu, kterou je třeba uskladnit. Tak jsem si v duchu říkal: „No a co?“. Což byl ale přesně problém, protože jsme neměli žádné nádrže na naftu, do kterých bychom ji mohli umístit a přesunout do skladu. Takže jsem do těch všech starostí musel zařadit shánění těchto speciálních nádrží. Neměl jsem absolutně představu, co také nádrže na naftu musí splňovat, jakou mají mít velikost, ani kde je mám vlastně co nejrychleji získat. Podařilo se mi však spojit s tím nemocným kolegou a dal mi tip na jednu firmu, se kterou již v minulosti spolupracoval. Ač jsem si myslel, jak velký problém to pro mě bude a narušilo mi to mé plány, nádrže se mi podařili skutečně rychle sehnat a já jsem si mohl odškrtnout jeden z úkolů, kterým bylo vyřešit uskladňování nafty.
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA