Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Mé zkušenosti s výběrem nádrží na naftu u nás ve firmě

Autor: Vladimír Novotný

01.03.2018 10:19

Ti, kteří sledují alespoň občas můj profil a jistě už vědí, že pracuji ve výrobní firmě, což jsem ve článcích dříve zmiňoval. Postupoval jsem v naší firmě přes několik pozic, až jsem se dostal do kanceláře. Nicméně nenechte se mýlit. Pozice v kanceláři v naší firmě není rozhodně žádné lehárko a pohybu v provoze se nevyhneme. Nebo alespoň já určitě ne. Mám mimo jiné nestarosti hlídání stavů zásob, zároveň objednávám i pracovní oděvy, pomůcky a nejrůznější příslušenství a doplňky.

Díky tomu, že jsem v naší firmě již téměř deset let, moc dobře vím, co kde máme, co kde pořizujeme, kolik je čeho potřeba a velmi jednoduše řečeno, orientuji se tady. Takový pocit jsem doposud měl. Než na mě navalili hromadu povinností a do toho nám vznikl problém s uskladňováním nafty, který jsem musel neprodleně vyřešit.

Přiznám se, že teď jsem se po dlouhé době cítil opravdu extrémně pod tlakem a nevěděl jsem, do čeho se pustit dříve, protože všechno mělo vysokou prioritu. Ale to bych nebyl já, abych to nezvládl. Velký oříšek, ač jsem to zprvu vůbec nečekal, bylo vyřešení té nafty, jak jsem zmínil výše. Samozřejmě jsem se s tím také popasoval, ale zabralo mi to více času, než jsem čekal. Nejprve jsem začal tím, že jsem si pročetl pár odborných článků, ve kterých byla nejrůznější doporučení a informace o tom, co by nádrže na naftu měly splňovat. Od čehož jsem se vlastně odpíchnul a na základě zjištěných informací jsem začal hledat prodejce, kteří by vyhledávali potřebným kritériím.

A více co? Měl jsem vlastně docela štěstí. Hned první web s nádržemi na naftu, který jsem zvolil, byl ten pravý. Ihned jsem se informoval o dostupnosti, cenách a uskutečnil objednávku. A teď? Problém s naftou je na dlouhou dobu vyřešen a já si mohu odškrtnout jeden z úkolů. S dodáním jsem byl velmi spokojený, proto jsem si název firmy poznamenal, v budoucnu se na ně ještě velmi rád obrátím. 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA