Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Když oslava Valentýna, tak pořádná!

Autor: Vladimír Novotný

20.02.2018 14:56

S mou partnerkou máme moc hezký vztah a Valentýn patří ke dním, které si užíváme na maximum. Není to samozřejmě jen o Valentýnu, lidé by si měli dělat radost i jen tak, což rádi děláme, ale zároveň se vždy těšíme na Valentýna, protože to bereme jako jeden ze speciálních dnů. Někteří moji kamarádi se tomu smějí, protože své manželky odbývají růží, kterou seženou na benzínce, a tím to pro ně hasne. Já s tím však nesouhlasím. Vím, že to má přítelkyně vždy velmi prožívá a proto to prožívám s ní.

Letos jsem měl jasno v tom, že chci, aby to bylo zase jedinečné, proto jsem nám na večer zarezervoval wellness. Ještě, že mě to napadlo v čas, protože jsem naštěstí sehnal poslední volná místa. Zároveň jsem k tomu chtěl nějaký pěkný dárek. Kolega s tím jednou začal u oběda, že už má dárek na Válentýna. Já jsem na něj jen vyvalil oči, protože jsem nevěřil svým uším. On měl dárek už od konce ledna? On, který nakupuje dárky na Vánoce nejlépe 23. odpoledne? No opravdu tomu tak bylo. Ukázal mi velmi zajímavý e-shop s luxusními šperky. Otevřel kategorii se značkou Nialaya a tam se objevili jedinečné náhrdelníky, náramky, náušnice a další. V tu chvíli jsem věděl, že to je ono. Ihned jsem si ten e-shop také otevřel a začal jsem si zjišťovat vlastně velmi zajímavé informace o špercích Nialaya.  Ihned jsem se zamiloval do jedinečných náramků na ruku, které jsem zatím opravdu nikde neviděl. Ručně vyráběný náramek s drahými kameny, které mají svůj příběh? To si musí mou milou získat stejně jako mě. Neváhal jsem a ihned objednal.

A když nastal náš den? Užili jsme si příjemný večer ve vířivce, sauně, dali jsme si výbornou večeři a třešinkou na dortu se stal jedinečný náramek značky Nialaya, který ji okamžitě učaroval. 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA