Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Domácí ultrazvuková čistička jako dárek pro tchýni s tchánem

Autor: Vladimír Novotný

26.01.2018 14:57

Minulý týden jsme měli u nás v rodině velkou oslavu. Tchýně s tchánem slavili 40 let od svatby. To jste měli vidět. Rozhodli se to spojit s velkou rodinnou sešlostí, takže jsme všichni přijeli k nim na víkend. Mají v jedné vesnici kousek za městem obrovský dům, takže tam vždycky pravidelně jezdíme v létě. Jsou strašně fajn, takže grilujeme a popíjíme. No a teď to bylo něco podobného, ale ve velkém.

Což ale znamenalo, že jim musíme pořídit nějaký společný dárek. Chtěli jsme něco praktického, co využijí a jen tak někam nezaloží do skříně. Jenže co? Ze začátku jsme neměli vůbec žádnou představu o tom, co bychom jim tak pořídili. Proto jsme to nechali otevřené a já teda doufal, že s něčím přijde manželka. A ona skutečně přišla, i když to nebylo tak úplně z její hlavy. Rozebírala to s kolegyní v práci a ta jí dala hned několik typů a nejvíce jí i mě zaujaly domácí ultrazvukové čističky.

Neváhali jsme a vyhledali jsme si několik webovek, které se čističkami zabývají. Dočetli jsme se zajímavé informace o tom, jak takový proces čištění vlastně funguje a podle čeho vybrat vhodnou ultrazvukovou čističku. Přece jen je nabídka skutečně bohatá. No nicméně se nám podařilo vybrat a ihned jsme objednali. Domů nám přišla středně velká krabice a my byli strašně zvědaví. Dychtivě jsme krabici zabalili a celí očekávání jsme se nemohli dočkat víkendu a tedy oslavy.

Oslava byla opravdu parádní. Moc se to povedlo. Tím, že jsme se dlouho neviděli úplně všichni takhle pohromadě, tak bylo neustále o čem mluvit, všichni jsme se smáli, vyprávěli jsme si historky, no fakt to stálo za to. Z dárku měli ohromnou radost a celkově dostali mnoho moc hezký a zároveň praktických dárků. Myslím si, že teď nebudou muset dlouho nic kupovat. 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA