Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Liqua je pro nás vždy jasnou volbou

Autor: Vladimír Novotný

19.01.2018 10:06

Každého kuřáka jistě zasáhla nějakým způsobem vlna elektronických cigaret. Vzhledem k tomu, že už pěkných pár let pravidelně kouřím, ani já jsem se tomu nevyhnul. Musím se však přiznat, že jsem tomu zprvu moc nevěřil. Nakonec jsem se po neustálém rejpání své manželky pro vyzkoušení. V hlavě jsem měl úplně jasný scénář. Tak si teda elektronickou cigaretu pořídím, budu jí týden kouřit a pak jí řeknu, že to prostě nejde.

Nicméně můj scénář nevyšel a jsem za to rád. Má nechuť se v tu ránu obrátila v nadšení. Začal jsem si o e-kouření zjišťovat více informací, začal jsem zkoušet nejrůznější náplně a klasickou cigaretu si zapálím opravdu zřídka. Velmi se to promítlo i na mých nákladech, protože je to docela znát, když čtyřikrát někdy i pětkrát týdně kupujete krabičku a najednou přestanete. Samozřejmě jsem musel zainvestovat do koupě elektronické cigarety a náplní, každopádně se to vyplatilo.

Ozkoušel jsem různé typy náplní s různou intenzitou nikotinu a nejvíce jsem si oblíbil značku Liqua. Už jsem si oblíbil i jeden e-shop, ve kterém nabízejí všechno, co si vzpomenete ohledně kouření elektronických cigaret od samotných cigaret, náplní do elektronické cigarety, příslušenství. Součástí toho e-shopu jsou i zajímavé články, které zodpověděly mé otázky a vše mi objasnily. Neustále mě však baví se dozvídat nové a nové informace z této oblasti. Na závěr si tak dovoluji podotknout, že jsem mé manželce velmi vděčný za to, že se mnou má, měla a i do budoucnosti bude mít trpělivost. Protože ne vždy mám zkrátka pravdu a jsem rád, že mě o tom dokázala přesvědčit. Nemyslete si, že jsem ten typ chlapa, co by jí to nedokázal říct. Pozval jsem jí na takové menší rande do kavárny a v podstatě se jí omluvil za svou paličatost. Bohužel jiný už asi nebudu, ale jsem rád, že jsem si začal své negativní vlastnosti uvědomovat. 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA