Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Díky MP3 adptéru do auta nemusím řešit výměnu rádia

Autor: Vladimír Novotný

19.10.2017 15:37

Už to bude tak deset let, co pracuji v jedné firmě v Praze nedaleko od Barrandova. S rodinou bydlíme necelých 60 km od Prahy a vzhledem k mé pracovní době se mi nejvíce vyplácí dojíždět autem. Zřejmě si myslíte, že by mě cesta autobusem vyšla mnohem lépe, ale časově rozhodně ne. Navíc jsem se naučil používat pravidelně Facebook, kde inzeruji ve spolujízdě od nás do Prahy volná místa. Skoro každý den se mnou minimálně další dva lidé do Prahy jedou, což pro mě znamená velmi příjemný příspěvek na naftu.

Co vám budu ale povídat, ty cesty do práce a z práce jsou dlouhé a to ani nemluvím o kolonách, které pravidelně chytám. Vzhledem k tomu, že mám starší automobil, ani rádio na tom není o moc líp. Nikdy jsem si nestěžoval, ale teď poslední dobou bych ocenil nějaké pořádné rádio, které bude umět načíst flashku nebo SD kartu a co teprve takové handsfree. Protože ty písničky, co pouští neustále dokola v rádiu, už mě opravdu nebaví.

Jednou jsem to takhle řešil s kámošem v práci a on mi vyprávěl o tom, jak našel e-shop s mp3 adaptéry do auta a pořídil si tam adaptér pro sebe i svou manželku. Ne, že by potřebovali zrovna používat SD karty a pouštět si písničky, ale pravidelně používají telefon za volantem a potřebují vyřizovat hovory.

Docela jsem byl mile překvapen tím, co takový adaptér k autorádiu umí a tak jsem si řekl, že ho zkusím. Objednal jsem si ke svému autorádiu příslušný adaptér právě na tom samém e-shopu. Když mi přišel, tak jsem si udělal o víkend čas a nainstaloval jsem si ho do auta a musím vám říct, že to je paráda. Mám tři flashky s písničkami, které střídám a musím se přiznat, že jsem začal využívat i propojení se svým telefonem a s manželkou po cestě už nevolám jinak než přes handsfree. Jsem rád, že nemusím řešit výměnu svého rádia. 
Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA