Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

24. 1. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Bez náplně do elektronických cigaret už ani ránu!

Autor: Vladimír Novotný

19.10.2017 08:32

Elektronickým cigaretám jsem podlehl už před několika lety. Můj nejlepší kamarád jí měl ještě přede mnou a dlouhé měsíce mě do jejího pořízení taky ukecával. Pořád na ní pěl jen samou chválu, až mi to jednou nedalo a taky jsem si ji objednal. Zpočátku jsem si zvykal na jinou chuť i jiný způsob kouření, přeci jen je to něco odlišného oproti klasickým cigaretám, které jsem do té doby kouřil. Po pár týdnech jsem ji ale nedal z ruky.

Před nějakou dobou jsme jeli s rukama na vodu. Znáte chlapy, když se někam balí. Je více než jasné, že něco zapomenou doma, i kdyby si dali sebevíc záležet. A taky že jo. Když jsme totiž dojeli do kempu a já si chtěl doplnit liqiud, zjistil jsem, že jsem všechny náplně do elektronické cigaret nechal doma. Nepřejete si slyšet ta sprostá slova, která ze mě lítala. Uvědomil jsem si totiž, že poblíž není žádný obchod, kde bych tohle sehnal a jedinej, kdo měl u sebe náplň, byl kamarád Tomáš.

Na vodě jsme měli strávit týden a už v tu chvíli nám bylo jasné, že nevyjdeme. Já jsem si sice půjčoval drze od Tomáše, ale on nepočítal s tím, že by si jich měl brát víc, takže měl taky jen jednu. I když jsme kouření omezili, za tři dny jsme byli na suchu. Náplň žádná a nikde poblíž obchod, kde by nám jí prodali.

Řeknu vám, že ty zbylé dny byly utrpení. Museli jsme se vrátit ke klasice, ale ani jednomu z nás to nechutnalo. Jakmile jsem se vrátil domů, to první, co jsem udělal, bylo, že jsem si zapálil a kouřil snad celou hodinu.

Od té doby, kdykoli někam jedeme, myslím především na to, abych měl náplně. Jsou úplně první věcí, kterou si balím do batohu a raději si jich beru více - pro případ, že by tentokrát zapomněl Tomáš nebo některý jiný z kamarádů, které jsme do elektronických cigaret taky přemluvili. Jsem ponaučený, takže si beru minimálně 3. Klasiku s příchutí tabáku, pak oblíbenou vanilku, příchuť mentolu, a když si vzpomenu, tak i nějakou ovocnou náplň. Ať je z čeho vybírat.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  8


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   leden 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA