Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Rekonstrukce koupelny pro nás byla hračka

Autor: Vladimír Novotný

12.09.2017 08:20

Na toto léto jsme měli s manželkou jasný plán, kterým byla rekonstrukce naší stávající koupelny. Bohužel jsme nezvládli žádný dovolenou, ale máme radost z toho, jaký krásný kus práce jsme doma zvládli udělat.  

A jak to celé probíhalo? Bylo to vlastně zcela spontánní a prvotními impulsy byl protékající záchod a rozbité těsnění u sprchového koutu. Začali jsme řešit opravu a v tu chvíli jsme jen tak hodili do placu nápad s rekonstrukcí celé koupelny. Začali jsme to propočítávat a zjistili jsme, že když jedno léto oželíme dovolenou u moře, ale sjedeme si třeba jenom na víkend na Mácháč, tak to zvládneme. A všem se nám to velmi zamlouvalo. I když teda znáte děti, ale když jsme si s nimi sedli a vše jsme jim vysvětlili, pochopili to a také nás v tomto nápadu podpořili.

Domluvil jsem se se soudem, že nám za symbolickou cenu, piva a teplý oběd se vším pomůže. Proto jsme s manželkou začali velmi rychle řešit celé vybavení, dlažbu a obklady. Na internetu jsme si poměrně rychle našli e-shop s koupelnovým vybavením, který nás okamžitě oslovil, a my vybrali zcela všechno.

Díky tomu, že máme opravdu velkou koupelnu, rozhodli jsme se jí pojmout velmi moderně a vybraly jsme volně stojící vanu, kterou jsme umístili do prostoru, dvě umyvadlové mísy, obrovské zrcadlo, moderní závěsnou toaletu a takový menší prosklený sprchový kout. Zkrátka to, co jsme vidívali v hotelech na dovolené, jsme teď měli doma.

Milan od vedle se do toho bez otálení pustil a než jsme se nadáli, nová koupelna byla na světě. A je opravdu velmi povedená. Mám z ní radost. A výsledek? Na to, abych se dostal do koupelny, čekám ještě jednou tak dlouho, protože manželka i dcera tam tráví snad hodiny každý den.

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA