Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Průmyslové ultrazvukové čističky odvedou práci za nás

Autor: Vladimír Novotný

01.09.2017 13:05

Již to bude 10 let, co pracuji v jedné nejmenované výrobní firmě. Během té doby jsem se posunul přes několik pozic a prošel jsem si samozřejmě i samotnou výrobou. Díky tomu mám opravdu velký rozhled a představu o tom, co skutečně jednotlivé pozice obnášejí a díky tomu mohu plánovat a koordinovat výrobu. Zároveň mám na starosti i administraci s tím spojenou.

Před pár měsíci jsem vedení přesvědčil, abychom vyzkoušeli pořídit průmyslové ultrazvukové čističky, abychom našim zaměstnancům ve výrobě maximálně usnadnili práci. Měl jsem o přístrojích připravenou prezentaci včetně výpočtů, ze kterých vycházelo, že se práce zaměstnanců výrazně zefektivní a získají více času, když budou mít po ruce právě výše zmíněné čističky.

Po určitém časovém intervalu bylo potřeba shrnout, jak přínosný nákup čističek byl a případně doobjednat další. Jak jsem očekával, výsledek byl nad míru žádoucí a celý nadšený jsem to šel ukázat majiteli. Který byl vlastně ještě víc nadšený než já a ihned jsem dostal za úkol ještě další tři čističky objednat. Již jsem měl ověřený e-shop, ze kterého jsem objednával i poprvé a vzhledem k tomu, že vše funguje tak, jak má, neměl jsem důvod hledat jiný. I hned jsem k němu zasedl a vzal ty stejné čističky, které již máme.

Do dvou týdnů jsme je už měli plně v provozu a zaměstnanci si je nemohli vynachválit. Díky čističkám získali další zaměstnanci více času na výrobu. Navíc bylo manuální čištění velmi náročné a ne vždy odpovídalo vynaložené úsilí celkovému výsledku.

Když jsem objednával průmyslové čističky, dost jsem si načetl i o domácím využití čističek a rozhodl jsem se, že jednu malou čističku objednám domů. Jsem zvědavý, co na to bude říkat. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA