Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pořízení pánských a dětských montérek byl skvělý nápad

Autor: Vladimír Novotný

14.08.2017 10:58

S manželkou máme dvě děti. Starší holčičku a mladšího chlapce. No, a protože já jsem typ člověka, který si rád zaleze do své dílny v garáži nebo pracuje okolo domu, je jasné, že náš malý Ondra je všude se mnou a rád by mi pomáhal. A já jsem vlastně i rád. Nejen, že spolu trávíme spoustu času, ale zároveň nevyžaduje pořizování počítačových her nebo herních konzolí, protože je rád venku a spíš se přiučí něco nového.

Jednou jsem se rozhodl, že mu udělám radost. Vždycky ke mně vzhlíží a obdivuje, jaké mám nářadí, co mám na sobě, jaký mám pracovní stůl. A tak jsem se rozhodl, že ho vybavím jako pořádného kutila. U sebe v garáži mám udělanou takovou menší dílnu a v jednom rohu jsem měl zkrátka jen samý nepořádek. Všechno jsem protřídil a vyházel, a když byly děti u babičky, vyrobil jsem mu malý pracovní stůl s šuplíky. Do jednotlivých šuplíků jsem mu pořídil malé dětské nářadí. Nad stůl jsem mu přibil dvě police, kam jsem mu dal z dětského pokoje knížku o dětském kutilovi.

Měl jsem z toho radost, protože jsem věděl, že bude nadšený. To však ještě nebyl konec. Mám jeden oblíbený e-shop, ve kterém si objednávám pracovní oblečení, rukavice a boty a minule jsem si všiml, že tam mají i dětské montérky. Podíval jsem se na nabídku dětských a pánských montérek a vybral nám každému jedny, velmi podobné a objednal je. Za pár dní byly doma a já mohl v klidu očekávat návrat syna.

Za pár dní jsme pro děti s manželkou jeli a já se nemohl dočkat, než mu to ukážu. Když jsme dojeli domu, zavázal jsem synovi oči a dovedl ho do garáže. Pak jsem mu sundal šátek z očí a ukázal mu stůl. On jen stál s rozzářenými oči. Byl nadšený. Na stole ležela dárková taška, ve které byly dětské montérky. Musím Vám říct, že přesně za jeho reakci to všechno stálo. Protože ten moment a jeho nával štěstí, je zkrátka k nezaplacení. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA