Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na pracovní rukavice od manželky nedám dopustit

Autor: Vladimír Novotný

01.08.2017 16:56

I když mi to kolikrát lidé třeba v práci nebo ne tak blízkém okolí nevěří, ale mnohokrát se rád zavřu do garáže a vypnu úplně od všech starostí. Pomáhá mi to odbourávat stres. Každý si během svého života prochází někdy více či méně stresovými situacemi.

Není to zas tak dávno, co jsem měl narozeniny. A znáte to, dostanete spoustu dárku, je oslava s rodinou, ale jedním dárkem mi manželka udělala opravdu radost. Může to vypadat trochu vtipně, ale byly to pracovní rukavice od značky Červa. Samozřejmě dostal jsem od ní parfém, děti mi pořídily přívěšek na klíče a všechny dárky byly perfektní. Ale upřímně mi největší radost udělaly právě ty rukavice. Když jsme o nich pak mluvili, tak mi prozradila, že je objednala z toho samého e-shopu, ze kterého jsem už sám několikrát objednával.

Od té doby, vždy když jsem v garáži, mám je na rukou a to hned z několika důvodů. Ne, jen proto, že jsem je dostal a tak je prostě nosím. Jsou velmi příjemné, zároveň mám ruce chráněné a celkově se mi v nich dobře pracuje. Bál jsem se zprvu, aby mě nějak neomezovala horší hybnost nebo citlivost prstů. Nebo že snad budu mít horší stisk. Ale vůbec. Samozřejmě si musíte zvyknout, tak asi jako na všechno, ale nedám na ně dopustit. Vlastně už jsem jim dal trošku zabrat a zvažuji, že bych si objednal ještě nějaké a s tím bych to rovnou spojil s pořízením nějakým nových montérek. Kamarád má montérovou soupravu se spoustou kapes a myslím si, že taková by se mi taky hodila. Mohl bych tam mít postrkané všechny ty svoje šroubečky, zároveň bych mohl mít po ruce telefon a tak celkově všechno.  

Na závěr, když bych to měl shrnout, myslím si, že nikdy není na škodu se chránit a to ani doba při činnostech, které se mohou zdát banální, a nemůže se u nich nic stát. Nikdy nevíte a já to podceňovat nechci. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA