Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvuková čistička byla skvělým dárkem pro manželku

Autor: Vladimír Novotný

25.07.2017 15:06

Pomalu, ale jistě se blížil den D, kterým byla oslava narozenin mé manželky. A pro mě nastalo jako každý rok obrovské trápení. Samozřejmě jsem se jí snažil každý rok potěšit nějakým šperkem nebo halenkou. Ale to je taková ta klasika, kterou očekává každý rok. Chtěl jsem letos vsadit na něco trochu jiného. Brouzdal jsem na internetu a tajně doufal, že na něco narazím, ale ono ne – jak zvláštní.

Jeden páteční večer jsem trávil na pivu s kamarády a svěřil se jim, že se mi nedaří vymyslet nic, čím bych ji mohl překvapit. Čekal jsem spíš jen politování, než že vymyslíme něco kloudného. Ale jeden kamarád, kterého jsem vlastně dost dlouho neviděl, protože když jsme se scházeli před měsícem, tak nedorazil, nahodil do placu, že pořídil své ženě ultrazvukovou čističku a že byla nadšená.

Zprvu mě tento nápad spíše rozesmál. Když jsem si představ ultrazvukové čističky, které mají ve výrobních halách na očištění součástek do motoru. Pak jsem se nad tím však zamyslel víc a podíval jsem se na nabídku ultrazvukových čističek a zjistil jsem, že ano, samozřejmě se prodávají čističky průmyslové, ale běžně jsou na trhu k dostání čističky pro domácnost. Byl jsem z toho trošku překvapený. Sám osobně jsem se s tím ještě nesetkal. Každopádně mi to začalo vrtat hlavou. Začal jsem si číst nejrůznější recenze a zkušenosti lidí, které je mají doma nebo ve své dílně a ohlasy to mělo opravdu dobré a tak jsem si řekl, že to zkusím.

Nechal jsem si právě od toho výše zmíněného kamaráda doporučit e-shop, ze kterého objednal pro jeho ženu a ihned jsem vybral a objednal taky. Přišla mi docela velká krabice, kterou jsem ihned zabalil a za pár dní dal manželce na oslavě. Nejprve byla trošku překvapená, ale ve finále měl dárek obrovský úspěch. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA