Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Závěsné WC udělalo z naší toalety moderní prostor

Autor: Vladimír Novotný

13.07.2017 08:27

 

Již je to delší dobu, co jsme s manželkou začali zvažovat vyměnění našeho starého záchodu. Protože už ho tu máme desítky let a ne vždy pracuje tak, jak má a o jeho vzhledu raději pomlčím. Jenže vzhledem k tomu, že jsme měli s manželkou pořád něco na práci a byly důležitější věci na seznamu, plánovaná výměna se přesunula na dobu neurčitou. Však to jistě znáte ze svých vlastních zkušeností.

Naštěstí však po nějakém tom čase na to zase přišla řeč. Respektive manželka na toto téma řeč zavedla, já jsem to upřímně zcela vypustil. Ve finále jsme se rozhodli, že záchod nový pořídíme. Již jsme řešili vybavení do koupelny a měli jsme v záloze námi prověřený e-shop, ve kterém jednoduše najdete úplně všechno. Bohatá nabídka umyvadel, sprchových koutů nebo van. No to víte, že se manželka okamžitě zhlédla v obrovské vaně s masážním systémem. Neříkám, že mně by se to doma nelíbilo, ale na pořadu dne bylo WC. Myslel jsem si, jak výběr proběhne rychle. To jsem byl však na omylu. Nikdy by mě nenapadlo, jak velké množství různých typů toalet je. Naštěstí manželka měla jasno, že chce nějaký modernější typ, který dodá naší toaletě ten pravý šmrnc. Po hodině proklikávání a prohlížení, které mě opravdu moc nebavilo, jsme se rozhodli pro závěsné WC.

Nyní je to již pár dní potom, co máme na našem záchodě nainstalované toto nové WC, a musím Vám říct, že jsem sám velmi mile překvapen, co dokázalo nové WC udělat s celým prostorem. Ačkoliv se jedná o velmi malý prostor, rázem se z něj stala moderní místnost, ve které se člověk ihned cítí o mnoho lépe.

Jen co jsme si nové WC pořídili, již začala manželka uvažovat o změně vany. Tak uvidíme, za jak dlouho se do e-shopu vrátíme a dlouhatánské vybírání začne na novo. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA