Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Průmyslové ultrazvukové čističky nám vytrhly trn z paty

Autor: Vladimír Novotný

04.07.2017 13:26

Vzhledem k tomu, že pracuji ve velké výrobní firmě, která vyrábí ve velkém součástky do motorů. Jelikož zde pracuji již pěknou řádku let, poštěstilo se mi a podařilo se mi vypracovat se z řadového zaměstnance, který by se pohyboval pouze u výrobní linky. Stále jsem však s výrobou v přímém kontaktu.

Není tomu tak dávno, co nám na lince, kterou mám já na starosti, vypadlo hodně lidí. Díky tomu nám v té době hrozily hodně krušné časy. Protože celá výroba je velmi časově náročná a my měli nedostatek lidí a prostě jsme nestíhali. V tu dobu jsem chodil z práce vystresovaný a extrémně unavený. Naštěstí však kolega přišel s návrhem, že se do výroby pořídí průmyslové ultrazvukové čističky. Jednalo se o stroje, které pojmou vetší zanesené předměty nečistotami a ty nečistoty efektivním a zároveň šetrným způsobem odstraní. Díky tomu, že byl kolega opravdu přesvědčiví, začalo se okamžitě jednat. Přišel i okamžitě s tipem, u které firmy čističky objednat.

Než jsme se nadáli, průmyslové ultrazvukové čističky byly součástí výrobních linek. A musím říct, že jsme byli ihned nadšení. Obsluha byla velmi jednoduchá a zároveň nám to usnadnilo mnoho práce. A i když nastalo takové období, kdy jsme prostě lidi neměli, díky ultrazvukovým čističkám jsme to zvládli mnohem lépe. Díky tomu jsme se totiž vyhnuli namáhavému čištění, které ve finále nemělo takový efekt na úkor energie, která k tomu čištění byla vydána.

Upřímně za sebe musím říct, že jsem moc rád, že čističky prošly schválením a docela jsem i přemýšlel, že by se nám nějaká menší čistička hodila i domů. Protože manželka má na poličkách spoustu malých dekorativních věcí, které neustále čistí a to vše by v pohodě zvládla vyčistit ultrazvuková čistička. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA