Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Pánský náramek jako symbol pozitivní energie

Autor: Vladimír Novotný

04.07.2017 09:41

Již několikrát jsem dostal jako dárek nějaký šperk. Avšak ať to byl prstýnek nebo nějaký řetízek, nikdy mi doposud neudělal takovou radost. Ale manželka mě má zjevně prokouknutého a už ví, jak na mě. Jestli si myslíte, že jsem měl nějaké narozeniny, svátek nebo jsme měli výročí, mýlíte se. Byl jsem povýšen v práci, respektive mi rozšířili pravomoci a přidali práci, kterou jsem chtěl vždy dělat. Nic velkého, každopádně jsem z toho měl obrovskou radost a manželka se mnou. Proto se rozhodla udělat malou oslavičku. Připravila jednohubky, udělala obložený talíř a vyndala víno, které jsme si přivezli z Moravy a schovávali si ho na lepší chvíle. No bylo to moc fajn, děti už spaly a my jsme si užili takový večer jako dřív.

Když jsme tak seděli, popíjeli a povídali, najednou manželka vyndala takovou černou menší krabičku. Musel jsem koukat docela vyjeveně. Nic jsem nečekal. Ale manželka mě dokáže prostě vždycky překvapit. A ještě větší překvapení přišlo, když jsem ji otevřel. Byl tam velmi zajímavý pánský náramek. Možná, když se řeknou pánské náramky, tak si představíte nějaký masivní náramek třeba z chirurgické oceli. Takový to však nebyl. Byl černý, čistě černý tvořený takovými speciálními, matnými korálky. Nikdy jsem podobný náramek neviděl. Přiznávám, nejsem nějak extra všímavý, ale tenhle je opravdu zajímavý. Od manželky a pak i na internetu jsem se dozvěděl, že se jedná o šperk s duchovním podtextem, který je ručně vyráběn a čištěn bílou šalvějí, aby došlo k udržení pozitivní energie.

Přiznám se, že od té doby, co jsem ho dostal, ho sundávám jenom na koupání a spaní. Jinak ho nosím každý den. Jendou se mi stalo, že jsem na něj zapomněl a vzpomněl si na něj až u auta a potřeba mít ho u sebe mě donutila, abych se vrátil a vzal si ho. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA