Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Bederní pás vyřešil mé bolesti i rozpory s manželkou

Autor: Vladimír Novotný

27.06.2017 11:13

Když jsem si v neděli večer u oblíbeného seriálu v televizi opět stěžoval na bolesti v zádech, manželka, která je jindy klidná a prakticky vůbec nezvedá hlas, už na mě vyjela. Prý si pořád jen stěžuji a stěžuji, ale když se mi někdo snaží pomoci, nikdy mi nic není dost dobré. Pak mi dala pomyslný nůž na krk: buď se svým zdravím konečně přestanu hazardovat, začnu jej brát vážně a po letech neustálého kňourání začnu něco dělat, nebo mám být zticha. A s těmito slovy odešla naštvaně do ložnice, kde za sebou práskla dveřmi, aby ještě více umocnila váhu svého názoru.

A bylo vymalováno. Ještě několik minut jsem tiše seděl v křesle, nevnímal jsem pořad běžící přede mnou v televizi a neustále jsem si tiše opakoval slova mé milující ženy. Vždyť ona má vlastně pravdu, pořád jen brečím, stěžuji si a nadávám, ale když mi někdo podá pomocnou ruku, pořád dokolečka odmítám. Jsem tvrdohlavý mezek, teď už to vím.

Ještě ten den večer jsem usedl k počítači, konečně jsem se odhodlal začít něco řešit. Manželka asi spala, v ložnici byl klid. Byl jsem rozhodnutý konečně najít řešení, tedy spíše vysvobození od mých bolestí, které byly čím dál častější, silnější a intenzivnější. Prošel jsem několik stránek, než jsem si udělal jasnou představu: potřebuji bederní pás, i Roman v práci ho má a nemůže si ho vynachválit. Tak na něm asi něco bude, musím to vyzkoušet.

Po několika dlouhých minutách jsem našel stránku, která mě oslovila nejen svým sortimentem, ale i cenou. A abych řekl pravdu, řídil jsem se právě finanční stránkou, nechtěl jsem investovat vysoké peníze do něčeho, v čem vlastně nemám jistotu. Tak jsem si s úderem půlnoci objednal bederní pás na stránkách pilulka.com, poté jsem se spokojeně odebral do ložnice, kde jsem okamžitě usnul.

Objednávka dorazila brzy, byl jsem mile překvapen. Celý den jsem pak bederní pás nosil tajně, nemusel o tom přece nikdo vědět. Musím ale přiznat, že už po pár hodinách jsem pociťoval výraznou úlevu, bolesti byly mnohem menší. Večer jsem své překvapení představil manželce, byla nadšená, že jsem si její slova vzal k srdci. A taky že ano. Teď s odstupem času jsem rád, že se na mě tenkrát rozzlobila. Konečně mě totiž donutila začít něco řešit.Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA