Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

14. 8. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Naše zkušenosti s pořizováním vany do koupelny

Autor: Vladimír Novotný

02.06.2017 15:04

Konečně jsme se s manželkou rozhoupali a rozhodli pro předělání naší stávající koupelny. Mámě poměrně velký prostor v koupelně a i přesto jsme dosud měli pouze sprchový kout. Ale vzhledem k tomu, že si oba s manželkou rádi dopřejeme relax, po dlouhých debatách jsme oba hlasovali pro vanu. Když už jsme se však rozhodli pro vanu, řekli jsme si, že nebudeme úplně troškařit a pořídíme si vanu pěkně velkou.

Naše dlouholetá kamarádka nám doporučila firmu s e-shopem, která se zaměřuje na veškeré koupelnové vybavení, které si vzpomenete. Upřímně jsme byli překvapeni bohatou nabídku, nicméně jsme tak nějak ladně přeskočili všechny kategorie a zaměřili jsme se pouze na vany. A že jich tam bylo. Různé obdélníkové, kruhové, oválné, volně stojící, ale i rohové nebo asymetrické, prostě na cokoliv jsme si vzpomněli, že by se nám líbilo, tak jsme to tam našli. Rozhodně jsme chtěli obdélníkovou, ale bylo zajímavé se podívat, jaké různé typy van jsou. Nakonec jsme se rozhodli pro pořízení i vanové zástěny. Tím nám bude vana plnit perfektně funkci i sprchy v jednom. Jak jsem již výše psal, nechtěli jsme troškařit, proto při výběru vany do koupelny jsme se zaměřovali na velikost od 190 cm. A vybrali. A nakonec ještě větší, rovnou dvoumetrovou. Náš soused je zedník, ale zároveň se orientuje tak nějak ve všech oblastech okolo domu a přislíbil nám pomoc. Proto jsme neváhali a vanu objednali.

Jsou to teprve dva dny, nicméně jsme oba s manželkou napnutí, jak bude naše nová koupelna vypadat. Ještě si tam pěkně mákneme, protože už máme vybrané i dlaždice na obklad a barvu na strop, každopádně jsme oba přesvědčení, že výsledek bude stát za to.

Už včera večer manželka brouzdala na internetu, právě na e-shopu, ze kterého jsme si objednali vanu a začala vymýšlet, jaké nové umyvadlo a záchod by se nám hodilo. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   srpen 2018

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA