Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 6. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Mé zkušenosti s výběrem dámských šperků

Autor: Vladimír Novotný

29.05.2017 13:50

Každý chlap se jistě setkal s krizovou situací, kterou je výběr dárku pro manželku. Nebo alespoň pro mě to drama je, protože jí chci udělat radost a zároveň se bojím, že se jí jednoduše netrefím do vkusu.

No a teď měl nastat den D, kterým bylo naše výročí. Ano, jsem na sebe pyšný, že na výročí jsem nezapomněl, nicméně jsem zkrátka nevěděl, čím jí vytřu zrak. Dvacet let od svatby je už sakra dlouhá doba, a proto jsem chtěl koupit něco jakového, čím jí udělám radost a zároveň to bude něco takového, co by si sama nepořídila.

Pak jsem si vzpomněl na to, jak jsme jednou koukali na nějakou reklamu v televizi a tam manželka obdivovala šperky na jedné celebritě. Jednalo se o luxusní dámské šperky, které by si rozhodně nikdy nekoupila, kolikrát je totiž schopná se odbít opravdu jen nějakou bižuterií za dvacku od vietnamců. Upřímně jsem si nepamatoval, jak přesně ten šperk vypadal a asi by bylo téměř nemožné najít zcela totožný, každopádně jsem se zaměřil na prodejny a e-shopy s luxuními šperky a začal vybírat. Jsem dost nerozhodný, takže jsem několik dní jen hledal a hledal a pak na razil na jeden e-shop, kde nabízejí opravdu exkluzivní pánské i dámské šperky. V galeriích jsem našel i fotografie celebrit, které nosí šperky, právě od této značky a věděl jsem, že tohle je to, co jsem hledal. Vybral jsem opravdu nádherný náramek na ruku a ještě takové decentní naušničky a objednal to. Upřímně nebylo na co čekat, protože oslava výročí pomalu klepala na dveře. Měli jsme zarezervovaný stůl v jedné lepší restauraci a musím říct, že ten večer se nám opravdu vydařil. A dárek? Byla nadšená, pak mi teda začala vyčítat, že jsem neměl utrácet, znáte to, ale ve finále mi řekla, že jsem jí udělal ohromnou radost. Výročí se nám vydařilo a já jsem s dárkem opravdu zabodoval. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA