Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Na novou ultrazvukovou čističku nedají moje rodiče dopustit

Autor: Vladimír Novotný

19.05.2017 13:25

Před pár měsíci jsme si s manželkou pořídili domu ultrazvukovou čističku. Oba jsme z ní moc nadšeni, protože je skvělým pomocníkem jak v domácnosti, tak i pro mě v dílně. Dokázala si poradit s nečistotami, u kterých jsme ani nedoufali, že by mohli jít domu. Jednou nás takhle navštívili moje rodiče, což se tedy opravdu moc často nestává, a když ji viděli a manželka jim ukázala, co všechno dokáže, nestačili se divit. Ještě když jsme si pak volali, tak říkali, jaká je to paráda. Protože toho pro nás moc dělají, rozhodli jsme se jeden večer se ženou, že jim pořídíme úplně stejnou ultrazvukovou čističku. Vzhledem k tomu, že jsme s touto velmi spokojeni, našli jsme si e-shop s ultrazvukovými čističkami, ze kterého jsme již objednávali a objednali jsme ji ještě jednou. Tak jako předtím nám přišla domů za pár dní. Manželka koupila pěkný balící papír, obrovskou mašli a moc hezky ji zabalila.

Za pár dní mi zase mamka volala a něco chtěla řešit, tak jsem jí řekl, že se k nim stejně chystáme s rodinou na kávu, takže přijedeme hned ten den, a že mi to pak všechno poví. Děti jsem vyzvedl ze školy, počali jsme, než manželka skončí v práci a vyrazili jsme i s překvápkem k nim domů. Když jsme ve šli dopeří s tou krabicí a řekli jsme jim, že pro ně máme překvapení, mamka jen spráskla ruce a táta zase začal takové ty typické řeči, že jsme zase utráceli a proč si s nimi děláme starosti a tak. NO znáte to. Každopádně jsem je velmi rychle umlčel a řekl jim, ať to rozbalí. Dárek rozbalili a jen valili oči. Hned poznali podle obrázku, že je to ta samá ultrazvuková čistička, jako viděli u nás doma. Bylo moc fajn vidět, že jsme jim tím udělali radost.

Od té doby, vždycky když tam já, manželka něco celá rodina přijedeme na návštěvu, slyšíme jen samou chválu, na to, jak si perfektně vyčistili brýle, protézu nebo děda mince ze své sbírky, které už byly velmi zašlé. Tato koupě se opravdu vyplatila. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA