Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Proč jsme s manželkou vyhledali specialisty na správu rodinných domů?

Autor: Vladimír Novotný

17.05.2017 10:26

Nikdy dříve jsme se s manželkou nepotřebovali, aby nám někdo pomáhal s péčí o náš rodinný dům. Nicméně jsme dostali životní příležitost, která se zkrátka neodmítá.

Mám již od základní školy jednoho kamaráda, pro kterého bych dýchal a i on za mě. Již je tomu přibližně 8 let, co žije v Kanadě s celou svojí rodinou. Nejprve si tam našel práci a řekl si, že to jen na rok zkusí, tenkrát ještě s přítelkyní toto odloučení zvládli, vzali se a ona se tam odstěhovala za ním a již mají 5tiletého syna.

Jednoho večera, už je to delší domu jsme si takhle skypovali a on z ničeho nic přišel s návrhem, zda nechceme přiletět na delší dobu za nimi. Měl to perfektně vymyšlené. Naše děti by studovali ve škole v angličtině, čím by si ji perfektně zdokonalili, problém byl s prací mé manželky a mojí. Každopádně jsem mu slíbil, že to promyslím. Jen tak jsem to nadhodil u večeře a manželka se toho okamžitě chytla. Bylo to až neuvěřitelné, jak se pro to nadchla. Manželka se ihned informovala o možnosti homeofficu, který jí její nadřízený ihned schválil, protože tu naši cestu bere tak, že se tam i má manželka zdokonalí v angličtině. V mojí práci byl větší problém. Nicméně jsme to také nějakým způsobem vymysleli. Dost jsem si napracovával, připravoval podklady dopředu, ale šlo to. Všichni to brali tak pozitivně. Ve škole jsme domluvili uvolnění, samozřejmě jsme dostali spoustu učení, které budou muset dohnat, ale nic nám nebránilo, abychom za nimi vyrazili. Peníze jsme na letenky měli našetřené. A ohledně jídla jsme počítali, že se trochu uskromníme, nicméně jsme věděli, že to zvládneme. Když už se zdálo, že nám nic nestojí v cestě, uvědomili jsme si, že by náš dům zůstal bez dohledu. Rodiče máme oba dva s manželkou daleko a nelíbilo se nám, že bychom je museli táhnout až k nám. Proto jsme se rozhodli opět využít služeb realitky, se kterou máme dobré zkušenosti. Všechno proběhlo opět hladce. Informovali jsme se o službě, kterou je správa rodinných domů, kterou mají v nabídce. Plácli jsme si. A my už konečně a sebejistě mohli říct: : „Letíme do Kanady.“Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA