Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Vhodné náplně do elektronické cigarety byly velkým oříškem

Autor: Vladimír Novotný

15.05.2017 13:41

Již je to nějaký pátek, co jsem seknul s normálním kouřením cigaret a nechal se pohltit elektronickými cigaretami. Jsem na sebe velmi pyšný, protože nejen, že jsem udělal něco pro sebe a pro své okolí, ale zároveň se mi daří úspěšně uspořit poměrně fajn částku každý měsíc. I když je to třeba jen nějaká ta tisícovka, ono se to třeba za rok pěkně nastřádá a pak můžeme s celou rodinou vybrat třeba dražší dovolenou.

Jeden problém jsem však měl. Ačkoliv jsem si tak nějak na ten přechod z klasických cigaret na elektronické zvykl. Pořád jsem nějak nemohl najít takové náplně do elektronické cigarety, u kterých bych řekl: „Ano, to je ono.“Ale moje manželka tento problém vyřešila jednou pro vždy. Nastal den mých narozenin a já dostal od manželky něco, co jsem fakt teda nečekal. Pořídila mi malé náplně do elektronických cigaret značek Dekang, Liqua, Avoria, Imperia a Capella. Od každé značky několik příchutí a nechala mi to tak hezky svázat. No fakt jsem byl překvapený. Díky tomu jsem mohl zkoušet tabákové, ale i ovocné příchutě a konečně si vybrat.

Abych se Vám přiznal, už uběhla nějaká doba od mých narozenin a ani tak jsem ještě nevyzkoušel všechny. Protože je jich je opravdu hodně. Každopádně už mám pár favoritů, které si dávám bokem, abych si to pamatoval. V e-mailu mám od manželky i odkaz na e-shop, který se zaměřuje pouze na kouření elektronických cigaret. Takže jen co to všechno doochutnám, tak si neobjednám jen ty příchutě, co mě opravdu zaujaly. Zatím jsem zde neobjednával, ale už teď jsem si jist, že si tento e-shop oblíbím, protože manželka má dobrou zkušenost a líbí se mi, že mimo náplní nabízejí i nejrůznější příslušenství a náhradní díly. A samozřejmě i širokou nabídku nejrůznějších modelů elektronických cigaret. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA