Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Jídelní stoly z masivu pro nás mají své kouzlo

Autor: Vladimír Novotný

12.05.2017 12:43

Už je to nějaký pátek, co máme novou kuchyni a nedáme dopustit na společné stolování. Milujeme s manželkou to, když se po práci a po škole sejdeme celá rodina i s dětmi u jídelního stolu, povečeříme společně a povídáme si, co se dělo v práci, ve škole, co kdo zažil a tak. Je to opravdu moc příjemné. O víkendy samozřejmě společně i obědváme. A poměrně pravidelně se nám daří jezdit v neděli na oběd k babičce a dědovi.

A vzhledem k tomu, že pro babičku s dědou to má také velký význam, rozhodli se, že si pořídí větší jídelní stůl. Protože jakmile přijel i švagr s rodinou, byl dost velký problém se tam narvat. Jednou jsme sebou takhle v neděli vzali notebook, kde jsme měli nastahované nějaké jídelní stoly z masivu a rozhodli jsme se, že je popostrčíme k tomu, aby si nějaký koupili. Nemají připojení k internetu, takže jsme bohužel měli výběr jen z toho, co jsme s manželkou uložili. Každopádně oni nejsou vůbec nároční a dalo by se říci, že se jim líbil úplně každý. No nicméně se nám podařilo vybrat favorita.

Hned jak jsme dojeli na večer domu, sedl jsem z novu k počítači, našel na internetu prodejce nábytku z masivu a objednal jsem jimi vybraný jídelní stůl ze dřeva. Nechali jsme ho zaslat přímo až jim domů. A za pár dní manželce volala nadšená babička, že stůl už mají doma a je přesně podle jejich představ. Hned o víkend jsme k nim zase přijeli na oběd a musím Vám říct, je skvělý. Je teda poměrně dost velký, takže je tam mnohem méně volného místa, zároveň však zajistil ještě lepší atmosféru, při našich společných posezeních, protože předtím jsme se museli dost mačkat, a teď je to opravdu ono.

A musím se Vám přiznat, s manželkou jsme z něj byli tak moc nadšeni, že jsme nezaháleli, a když jsme přišli domu, hned jsme sedli k počítači a objednali jsme si ho také jenom v trošku jiném odstínu. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA