Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Bylinné čaje udělaly naší babičce obrovskou radost

Autor: Vladimír Novotný

11.05.2017 15:42

A bylo to zase tady. Babička měla zase narozeniny a zase začalo to obrovské dilema s tím, co jí koupit. Myslím si, že tenhle problém není jen u nás doma. Znáte to, babičky nic nepotřebují, nic nechtějí, všechno mají. Typická věta naší babičky je: „Proč byste za mě utráceli? Kupte si raději něco pro sebe.“ Kupovali jsme jí nejrůznější kuchařky, věci do kuchyně, nikdy nic nevyužila. Minulý rok jsme se rozhodli být originální a zaplatili jsme jí wellness pobyt v lázních? A myslíte si, že tam jela? No myslíte správně, nejela. Proto jsme se rozhodli, že rozhodně už do ničeho takového nebudeme investovat. A pak přišla manželka s nápadem, že bychom jí mohli udělat nějaký velký dárkový koš z bylinných čajů. Chodí si je kupovat do jedné čajovny. A vlastně mi to vůbec nepřišlo jako špatný nápad. Jenže když já se pro něco nadchnu, tak to musí stát za to.

Proto první co, tak jsem začal hledat klasické proutěné koše, jeden se mi strašně zalíbil a tak jsem ho hned objednal. Za pár dní mi přišel a byl opravdu moc pěkný. No a pak už bylo potřeba ho něčím naplnit. Tím něčím byli nejrůznější bylinné čaje a sypané čaje. Řekl jsem si, že půjdu cestou nejmenšího oporu. Našel jsem si jednu internetovou lékárnu a byl jsem velmi nadšený, jak obrovský výběr čajů mají. A tak jsem postupně naházel obrovské množství čajů do koše, objednal. Když mi přišly, byl jsem až překvapený tím, jak moc jich je. Každopádně to bylo přesně vypočítané (přiznávám se, byla to náhoda), protože se to do toho proutěného košíku ideálně vešlo. Za pár dní byla oslava a mám pocit, že tento dárek se nám zatím podařil nejvíce. Akorát jsme se pak docela zasmáli nad tím, že jsme zvědavi, jak dlouho to bude všechno pít. Protože takovou zásobu čajů doma ještě nikdy neměla. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA