Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

10. 12. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Přechod na nové CRM zasáhl celou firmu

Autor: Vladimír Novotný

10.05.2017 14:47

Pracuji v menší firmě a některé naše procesy jsou dost zastaralé, naštěstí se naše vedení rozhodlo zainvestovat a já i moji kolegové to shledáváme jako velmi zdařilou investici. Jedná se o náš systém na řízení vztahů s našimi stávajícími, ale i potencionálními klienty. Mysleli jsme, že budeme od interního systému odříznuti na delší dobu, každopádně implementace nového CRM Dynamics 365 proběhla hladce a my jsme se postupně nahlašovali na úvodní školení. Nebyla to žádná hrůza, protože přece jen se jednalo stále o databázi kontaktů, každopádně mnohem lépe propracovanou a navíc obohacenou o nějaké funkce, které usnadňují celkovou práci.

Za mě největší úspěch shledalo to, že v novém CRM dá pracovat bez připojení na internet, jak říkají na IT technici v offline verzi. Já mám totiž v kanceláři šílené připojení k internetu, to by se Vám z toho kolikrát rozskočila hlava, protože někdy musím i čtyřikrát restartovat modem, aby mi internet začal šlapat. Samozřejmě určitě nejsem u nás ve firmě jediný, každopádně já si na to připojení nejvíce stěžuji. Ano, jsem nejvíce slyšet, ale ani tak se nic neděje a zůstáváme u stále stejného poskytovatele.

No ale zpět k mému nadšení ze zavedení nového CRM. Databáze je velmi dobře propracovaná. Navíc mi nevyhovovalo v té naší minulé, že se tam nacházely duplicity. Což by se v téhle stát nemělo. A zatím jsem se opravdu s žádnými duplicitními kontakty nesetkal. Každopádně nové CRM máme teprve dva týdny, takže budu moci lépe posoudit později, až se v něm ještě více zapracuji. Avšak prozatím to na mě zapůsobilo velmi pozitivně. Možná to bude i tím, jak nás všichni strašili a počítalo se v podstatě s tím nejhorším, jak to bude komplikované, a jak nám bude dlouho trvat, než si na to zvykneme. Jsem vděčný za to, že opak byl pravdou.  Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -


Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA