Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 10. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvuková čistička: Náš nový pomocník v domácnosti i dílně

Autor: Vladimír Novotný

30.04.2017 13:24

Už je to nějaký pátek, co jsme se s manželkou rozhodli, že si usnadníme činnosti, které nás unavují, zabírají hodně času a ve finále nejsou tak efektivní, jak očekávání. Jednalo se hlavně o čištění nejrůznějších hodně znečištěných předmětů. Já dost svého volného času trávím v dílně, kde si různě kutím a vyrábím nejrůznější věci, které se pak hodí k nám do domácnosti, anebo si je prostě jen nechám v dílně. Každopádně velmi často se dostávám do situací, kdy potřebuji dané předměty vyčistit, ale vzhledem k tomu, že šlo buď o vysoké znečištění od barviv, nebo olejů a v poměrně nepřístupných malých otvorech, moc se mi to nedařilo. Takže výsledek byl vždy takový, že jsem hodiny strávil na pracným čištěním, které stejně nestálo za to, protože nebylo provedeno precizně. A to mě štvalo. Neříkám, že jsem perfekcionista, ale mám rád, když má práce smysl a výsledek význam. Což v tento okamžik neplatilo.

Řešili jsme to s manželkou a rozhodli jsme se pro ultrazvukovou čističku. Upřímně, prvotní nápad nebyl přímo z mé hlavy, ale kamarád si jednu pořídil a dost si ji vychvalovat, proto jsem si řekl, že to vlastně není úplně špatný nápad a ve finále se líbil i manželce, protože uznala, že vlastně jí by se taky hodila. Takže jsme neváhali, našli jsme si e-shop s ultrazvukovými čističkami, který nám doporučil Michael, a bylo.

Než jsme se nadáli, měli jsme našeho nového pomocníka doma. Já si v tom čistím veškeré své předměty z dílny, a manželka pro změnu z domácnosti. Byl jsem úplně překvapen, jak velké využití u nás doma má. Čistička dokáže perfektně vyčistit například zašlé příbory, protézy od zubu a mnoho další. Zkrátka musím říct, že jsem rád, že jsme takové rozhodnutí udělali. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   říjen 2018

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA