Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

23. 6. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Ultrazvukový zvlhčovač sklidil u nás ve firmě velký úspěch

Autor: Vladimír Novotný

09.03.2017 10:53

S mým kolegou dbáme na dodržování kvalitních podmínek při práci. Vzhledem k tomu, že součástí naší firmy jsou opravdu velké výrobní haly a sklady, kde je v provozu současné velké množství strojů, dochází k vypařování těžké páry do vzduchu, vzduch je pak těžký a není v něm úplně jednoduché 8 hodin pracovat a fungovat na sto procent. S kolegou jsme začali zvažovat možnosti, které máme, protože se nám opravdu nelíbila stávající situace v provozu.

Dostali jsme tip na to, abychom si pořídili ultrazvukové zvlhčovače vzduchu. Nicméně to je další investice, do které jsme si nebyli jisti, zda bude chtít majitel firmy dávat další finanční prostředky. Každopádně jsme si zjistili podrobnější informace o tom, jak ultrazvukové zvlhčovače fungují a jaké s nimi mají jiné firmy zkušenosti a ohlasy byly opravdu pozitivní. Dostali jsme tip i přímo na firmu, která se zabývá prodejem ultrazvukových zvlhčovačů. S kolegou jsme připravili návrh toho, jak by měla realizace proběhnout a jaké finanční prostředky, bychom k tomu měli potřebovat. Pak jsme si však všimli možnosti – pronajmout si ultrazvukový zvlhčovač. Což nám hrálo perfektně do karet. Pojali jsme to stylem, že ultrazvukové zvlhčovače vyzkoušíme díky právě této možnosti, a pokud by se osvědčili, není nic snazšího, než si je odkoupit. S tímto plánem jsme měli na poradě s majitelem a investory úspěch. Proto jsme ihned kontaktovali firmu, která tato služby poskytuje, nechali jsme si do hal a skladů namontovat zvlhčovače a s velkým očekáváním jsme se chodili ptát zaměstnanců na jejich názor.

No a výsledek? Všichni byli spokojeni. Což nás velmi zahřálo u srdce, protože se nám podařil další skvělý projekt, který zpříjemnil a zjednodušil našim zaměstnancům pobyt v provoze. Díky tomu, že se to takto osvědčilo, dá se očekávat, že brzy si koupíme zvlhčovače vlastní. Protože z dlouhodobého hlediska to vyjde rozhodně výhodněji. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   červen 2018

PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA