Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Naše zkušenosti s pracovními oděvy Červa

Autor: Vladimír Novotný

08.03.2017 15:06

V naší firmě se pohybuji na poměrně vysokém postu a velmi úspěšně se mi daří prosazovat různá nová rozhodnutí. Naposledy jsme se ještě s mým kolegou rozhodli, že by bylo potřeba obměnit nebo spíše rozšířit pracovní oděvy každého našeho zaměstnance, který se pohybuje ve výrobní hale nebo na skladě.

Každopádně, než jsme s tímto nápadem mohli přijít na poradě, museli jsme mít konkrétně vytvořený plán, s konkrétním rozepsáním ekonomické náročnosti. S kolegou jsme měli jasno, na jaký e-shop se obrátíme. Již jsme měli ozkoušený e-shop, který se zaměřuje na prodej přímo pracovních oděvů, obuvi, rukavic a nejrůznějších ochranných pomůcek. Co jsme se shodli, že bychom chtěli veškeré oblečení od jednoho výrobce, jedné značky, chtěli jsme, aby to mělo úroveň a i zaměstnanci se v tom cítili dobře. Pročítali jsme si nejrůznější recenze a zkušenosti lidí a nejvíce nám padly do oka pracovní oděvy Červa. Celkově se tento dodavatel pohybuje na trhu dlouhou dobu a ohlasy na něj byly skvělé. Proto nebylo co řešit. Vytipovali jsme si konkrétní kusy oděvů, o které bychom měli zájem a vytvořili jsme poměrně jednoduchou tabulku s rozepsanými počty a cenovou kalkulací. Když nastal den D, kdy se konala větší porada, s návrhem jsme vystoupili, měli jsme připravené podložené argumenty a měli jsme to v kapse, protože nám to odklepli. Pak už nebylo na co čekat. Ihned jsme, podle našich poznámek o jednotlivých zaměstnancích, objednali jednotlivé kusy pracovních oděvů v potřebných velikostech. Jen co nám hodně velká zásilka došla na firmu, začali jsme jednotlivě po směnách rozdávat každému montérky, triko, mikinu a vestu a docela jsme byli zvědaví, jak budou zaměstnanci zvědaví.

No a než jsme se nadáli, zaměstnanci za námi sami začali chodit a děkovat nám za nové oblečení. Veškerý zaměstnanci, kteří nás oslovili, se shodli, že jsou oděvy vyrobeny z kvalitního příjemného materiálu a velmi dobře se v nich pohybuje, kleká a ohýbá. Udělalo nám to opravdu velkou radost, protože se nám zase podařilo udělat něco pro spokojenost našich zaměstnanců. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2018

PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA