Vladimir_Novotny

TÝDEN.CZ

25. 4. 2018
Rubrika: Co se jinam nevešlo

I levná kuchyně může být moderní a praktická

Autor: Vladimír Novotný

07.03.2017 12:18

Není nad to, když se v názorech shodujete se svou manželkou, což já naštěstí opravdu takové štěstí mám. Ačkoliv většinou to bývá tak, že manželka něco vymyslí a mně se její nápad líbí a souhlasím s ním. Musím uznat, že je mnohem iniciativnější než já. Ale to tak u žen většinou bývá.

No a jak to tak u nás chodí, manželka přišla s tím, že by bylo super si pořídit novou kuchyni. Nová kuchyně byla vždycky jejím snem. Co si budeme nalhávat, tahle kuchyně tu stojí od té doby, co tu ten náš domeček stojí. A protože svojí manželku miluju, rozhodl jsem se, že to opět vlastně není zcela špatný nápad, a že to hned bude vypadat lépe.

Manželka začala hledat, jaké koupelny by se jí líbily a musel jsem jí trošku usměrnit a postavit nohama zpět na zem. Sice jsme měli naspořené nějaké penízky, nicméně to nebylo dost na kuchyně, které při prvním hledáním vybrala žena.

Dohodli jsme se, kolik chceme do naší rekonstrukce investovat a že to vyřešíme levnou kuchyní. Hledali jsme různé výrobce kuchyní a nejvíce nám padl do oka web pana Pavlíka, kde nabízí moderní i rustikální kuchyně. A v podstatě to bylo přesně to, co jsme hledali. Manželka měla vysněnou červenou kuchyni, zjistili jsme, že od něj je červená kuchyně reálná a tak jsme si plácli. Kuchyni nám vyrobili na míru, přímo do našeho interiéru, což bylo super, protože jsme nemuseli my osobně řešit nějaké přeměřování a jestli se nám tam vejde všechno tak, jak si představuje. Vytvořili nám i 3D návrh, jak kuchyně bude přesně vypadat a zajistili i následné přivezení a celkovou montáž.

A výsledek? Manželka nadšená, já spokojený, náš dům vypadá najednou zase úplně jinak. Hned jak nám kuchyni nainstalovali a manželka si vše nastěhovala, uvařili jsme si perfektní večeři a poseděli jsme se skleničkou vína a kochali jsme se tím mistrovským dílem. Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  -

Diskuze

Vladimír Novotný

Zdravím, mé jméno je Vláďa Novotný a rád bych se s Vámi prostřednictvím tohoto blogu podělil o mé zkušenosti. Naleznete zde články z každodenního života, z běžných situací.
Vladimír Novotný
Oblíbenost autora: 8

O autorovi

Jsem Vláďa a jsem normální smrtelník jako každý jiný, který jednou za čas rád napíše nějaký ten řádek.

Kalendář

<<   duben 2018

PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA